CzechEnglishGermanSlovak
.. dovážíme posypovou sůl a další produkty do České a Slovenské republiky

Výsledek obrázku pro chlorid hořečnatý

Ekologická posypová sůl

K udržování silnic se kromě posypové soli, používá rovněž Chlorid hořečnatý (MgCl2), je to ekologický posypový materiál. Chlorid hořečnatý je velmi rychlý a efektivní, pokud jde o odstraňování sněhu. Navíc má pozitivní vlastnosti na životní prostředí – nepoškozují životní prostředí, rostliny a zvířata a nezpůsobuje korozi. Nezanechává stopy na obuvi nebo dlažebních kostkách. Chlorid hořečnatý rozpouští sníh i led. Jeho účinnost je možno pozorovat i při teplotě -34 ° C. Navíc 1 kilogram Chloridu hořečnatého zastoupí asi deset kilogramů posypové soli.

- jeho největší výhodou je, že nemá žádné škodlivé účinky na lidský organismus a rostliny.
- námi nabízený Chlorid hořečnatý je té nejvyšší kvality a splňuje všechny normy.

Využití chloridu hořečnatého:

  1. zimní údržba silnic a chodníků,
  2. farmaceutický průmysl,
  3. jako doplňková látka a hnojiva,
  4. v čistírnách odpadních vod,
  5. v kosmetickém a textilní průmysl,
  6. a další využití.

Chlorid hořečnatý je až desetkrát účinnější než obyčejná posypová sůl. Pro plochu 10m2 potřebujeme 1 až 2 kg Chloridu hořečnatého. Je zde patrná finanční úspora. Nespornou výhodou je i jeho pozitivní vliv na životní prostředí. Chlorid hořečnatý trvale vyplňuje mezeru, z kterých prosakuje voda vznikající z rozpuštěného ledu a sněhu. Chlorid hořečnatý snižuje vlhkost.

Cena Chloridu hořečnatého:
Kupní cena chloridu hořečnatého je vyšší než cena posypové soli, ale při vyčíslení všech nákladů je chlorid hořečnatý levnější variantou. Cena chloridu hořečnatého je kalkulována individuálně v závislosti na požadovaném množství. Při výpočtu bereme v úvahu množství zboží a způsob balení. Náklady na dodání vypočteme individuálně v závislosti na místě dodání.

Balení:
PYTLE á 25 Kg
BIG BAG á 1000 Kg